Parsley Studio - agencja interaktywna

Nasza firma powstała w 2005 roku. Od początku kocentowaliśmy się na wspomaganiu rozwoju naszych Klientów na polu mediów interaktywnych – bo taka właśnie jest nasza misja.

Nie boimy się wyzwań, nie boimy się zmian bo wiemy doskonale, że rynek na którym działamy nieustannie ulega zmianom. Kreacja wizerunku firm oraz marek, marketing i reklama, zarządzanie treścią witryn internetowych przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych – to płaszczyzny na których działamy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą a także ze zrealizowanymi projektami dla naszych dotychczasowych klientów.

Działamy wedle ściśle określonej strategii

1. Analiza projektu - Przed podjęciem pracy szczegółowo analizujemy Państwa potrzeby i oczekiwania. Wszystko po to aby dobrać wstępne rozwiązania technologiczne oraz najlepszy sposób prezentacji Państwa firmy lub produktów.

2. Kreacja - Dokładamy wszelkich starań aby w jak najlepszy sposób przełożyć Państwa wyobrażenia na realny projekt. Łączymy wiedzę z zakresu grafiki komputerowej i marketingu nie zapominając o użyteczności kreacji.

3. Technologia oraz wdrożenie projektu - Współczesne serwisy internetowe to w dużej mierze dynamiczne dane wymagające prac programistycznych. Korzystamy z naszych autorskich produktów jak i zindywidualizowanych rozwiązań programistycznych.

4. Promocja oraz badania - Nasza praca nie kończy się na uruchomieniu serwisu w sieci. W późniejszym etapie dbamy o jego promocję, opierając się głównie na pozycjonowaniu i wykorzystaniu innych narzędzi marketingowych. Regularnie badamy oglądalność serwisu oraz skuteczność zastosowanych przez nas rozwiązań.

Logotyp, logo, projektowanie stron www, strony internetowe - Parsley Studio - agencja interaktywna
Copyright © Parsley Studio Sp. z o.o. All rights reserved.Nota prawna