Identyfikacja wizualna

Czy Państwa firma wchodzi dopiero na rynek, wprowadzacie nowy produkt lub usługę, a może Państwa firma ma już wyrobioną pozycję na rynku, ale konieczne jest odświeżenie wizerunku? A więc po kolei...

Po pierwsze logo – musi być idealną kompozycją trzech elementów: kolorystyki, typografii i piktogramu. My wiemy jak połączyć je ze sobą tak, aby symbolika, przekaz i forma znaku trafiała i przemawiała do potencjalnych klientów Państwa firmy pozostając trwale w ich pamięci.

Po drugie identyfikacja wizualna – nawiązując kontakt z klientem, a także komunikując się wewnątrz firmy nie można zapomnieć o jednolitym i spójnym przekazie. Dlatego oferujemy zaprojektowanie wszystkich nośników informacji od podstawowych akcydensów, przez materiały firmowe na nośnikach reklamowych kończąc.

Serwisy WWW

Wszyscy to wiemy – szanse na sukces na rynku bez obecności w internecie są znikome... Dlatego oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie tworzenia serwisów WWW:

produktowych - prezentujących ofertę i będących nieocenionym kanałem dystrybucji i po- zyskiwania klientów,

eventowych – dzięki, którym szeroka rzesza internautów dowie się o planowanych wydarzeniach i ich wyjątkowym klimacie,

korporacyjnych – umożliwiających bieżący kontakt z prasą, udziałowcami i potencjalnymi inwestorami, jak również pracownikami firmy zrzeszonymi w społeczności intranetowej.

Powierzając nam kreację wizerunku firmy w internecie dostajecie Państwo gwarancję doboru optymalnych rozwiązań zarówno graficznych, jak i programistycznych. Wszystko po wcześniejszych konsultacjach optymalizujących realizowanie celów postawionych przed tworzonym serwisem internetowym.

Pozycjonowanie

Ten bardzo skuteczny zabieg pozwoli wypromować serwis WWW, tak aby trafił on do potencjalnych klientów i odbiorców, dzięki optymalizowaniu słów kluczowych w wyszukiwarkach internetowych. Podejmowane działania są stale optymalizowane i korygowane w oparciu o obserwację statystyk serwisu oraz zachowań użytkowników.

Reklama i promocja

Rynek reklamy w Internecie w Polsce wyniósł w pierwszym kwartale 2007 roku około miliarda 300 milionów złoty. Świadczy to o tym, iż ilość Polaków szukających informacji, opinii i robiących zakupy w sieci stale rośnie.

Dzięki nam również Państwa firma może skutecznie dotrzeć do tej społeczności poprzez konkretne formy reklamy. Oferujemy zarówno kreację, jak i dobór powierzchni reklamowych, które cechuje wysoka skuteczność przy jednoczesnym niskim jednostkowym koszcie dotarcia.

Niezwykle pomocne przy promocji serwisu jest wykorzystanie kampanii e-mailowej. Target Campaign to skuteczne narzędzie umożliwiające dotarcie do zdefiniowanej grupy docelowej w oparciu o rozbudowane bazy danych.

Prezentacje multimedialne CD/DVD

Są nieocenionym narzędziem prezentacji firmy, jej produktów, celów i wyników podczas dużych spotkań, konferencji czy targów. Dzięki nim wszystko co chcemy przekazać nabierze ciekawej, dynamicznej i atrakcyjnej wizualnie formy.

Oferujemy Państwu efektowne rozwiązania bazujące na technologii DVD – Video możliwych do odtwarzania na zestawach kina domowego, rzutnikach i notebook’ach. A wszystko to wzbogacone o dźwięk wielokanałowy w systemie DolbyDigital 5.1.

Logotyp, logo, projektowanie stron www, strony internetowe - Parsley Studio - agencja interaktywna
Copyright © Parsley Studio Sp. z o.o. All rights reserved.Nota prawna